Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1204. Зменшення розміру відшкодування шкоди на вимогу особи, яка завдала шкоди Стаття 1204. Зменшення розміру відшкодування шкоди...

Стаття 1204. Зменшення розміру відшкодування шкоди на вимогу особи, яка завдала шкоди

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1430

  Переглядів

 • 1430

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особа, на яку покладено обов'язок відшкодувати шкоду, завдану каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я потерпілого, має право вимагати зменшення розміру відшкодування шкоди, якщо працездатність потерпілого зросла порівняно з тією, яка була в нього на момент вирішення питання про відшкодування шкоди.

  Попередня

  1235/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст