Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 895. Конфіденційність відомостей про договір Стаття 895. Конфіденційність відомостей про догові...

Стаття 895. Конфіденційність відомостей про договір

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1198

  Переглядів

 • 1198

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Виконавець і замовник зобов'язані забезпечити конфіденційність відомостей щодо предмета договору на виконання науково-дослідних або дослідно-конструкторських та технологічних робіт, ходу його виконання та одержаних результатів, якщо інше не встановлено договором. Обсяг відомостей, що належать до конфіденційних, встановлюється договором.

  Попередня

  920/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст