Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 571. Правові наслідки порушення або припинення зобов'язання, забезпеченого завдатком Стаття 571. Правові наслідки порушення або припине...

Стаття 571. Правові наслідки порушення або припинення зобов'язання, забезпеченого завдатком

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4886

  Переглядів

 • 4886

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо порушення зобов'язання сталося з вини боржника, завдаток залишається у кредитора.

  Якщо порушення зобов'язання сталося з вини кредитора, він зобов'язаний повернути боржникові завдаток та додатково сплатити суму у розмірі завдатку або його вартості.

  2. Сторона, винна у порушенні зобов'язання, має відшкодувати другій стороні збитки в сумі, на яку вони перевищують розмір (вартість) завдатку, якщо інше не встановлено договором.

  3. У разі припинення зобов'язання до початку його виконання або внаслідок неможливості його виконання завдаток підлягає поверненню.

  § 6. Застава

  Попередня

  578/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст