Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 589. Правові наслідки невиконання зобов'язання, забезпеченого заставою Стаття 589. Правові наслідки невиконання зобов'яза...

Стаття 589. Правові наслідки невиконання зобов'язання, забезпеченого заставою

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2564

  Переглядів

 • 2564

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі невиконання зобов'язання, забезпеченого заставою, а також в інших випадках, встановлених законом, заставодержатель набуває право звернення стягнення на предмет застави.

  {Частина перша статті 589 із змінами, внесеними згідно із Законом № 738-IX від 19.06.2020 }

  2. За рахунок предмета застави заставодержатель має право задовольнити в повному обсязі свою вимогу, що визначена на момент фактичного задоволення, включаючи сплату процентів, неустойки, відшкодування збитків, завданих порушенням зобов'язання, необхідних витрат на утримання заставленого майна, а також витрат, понесених у зв'язку із пред'явленням вимоги, якщо інше не встановлено договором.

  Попередня

  596/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст