Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 424. Майнові права інтелектуальної власності Стаття 424. Майнові права інтелектуальної власност...

Стаття 424. Майнові права інтелектуальної власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 5266

  Переглядів

 • 5266

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майновими правами інтелектуальної власності є:

  1) право на використання об'єкта права інтелектуальної власності;

  2) виключне право дозволяти використання об'єкта права інтелектуальної власності;

  3) виключне право перешкоджати неправомірному використанню об'єкта права інтелектуальної власності, в тому числі забороняти таке використання;

  4) інші майнові права інтелектуальної власності, встановлені законом.

  2. Законом можуть бути встановлені винятки та обмеження в майнових правах інтелектуальної власності за умови, що такі обмеження та винятки не створюють істотних перешкод для нормальної реалізації майнових прав інтелектуальної власності та здійснення законних інтересів суб'єктів цих прав.

  3. Майнові права інтелектуальної власності можуть відповідно до закону бути вкладом до статутного капіталу юридичної особи, предметом договору застави та інших зобов'язань, а також використовуватися в інших цивільних відносинах.

  Попередня

  431/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст