Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 45. Скасування рішення суду про визнання фізичної особи безвісно відсутньою Стаття 45. Скасування рішення суду про визнання фі...

Стаття 45. Скасування рішення суду про визнання фізичної особи безвісно відсутньою

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2213

  Переглядів

 • 2213

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо фізична особа, яка була визнана безвісно відсутньою, з'явилася або якщо одержано відомості про місце її перебування, суд за місцем її перебування або суд, що постановив рішення про визнання цієї особи безвісно відсутньою, за заявою цієї особи або іншої заінтересованої особи скасовує рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою.

  Попередня

  45/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст