Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 976. Зберігання речей, що є предметом спору Стаття 976. Зберігання речей, що є предметом спору...

Стаття 976. Зберігання речей, що є предметом спору

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1533

  Переглядів

 • 1533

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дві або більше осіб, між якими виник спір про право на річ, можуть передати цю річ третій особі, яка бере на себе обов'язок після вирішення спору повернути річ особі, визначеній за рішенням суду або за погодженням усіх осіб, між якими є спір.

  2. Річ, яка є предметом спору, може бути передана на зберігання за рішенням суду.

  Зберігачем у цьому разі може бути особа, призначена судом, або особа, визначена за домовленістю сторін, між якими є спір. Річ передається на зберігання іншій особі за її згодою, якщо інше не встановлено законом. Зберігач має право на плату за рахунок сторін, між якими є спір.

  Попередня

  1001/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст