Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 488. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин, породу тварин Стаття 488. Строк чинності майнових прав інтелекту...

Стаття 488. Строк чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин, породу тварин

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1598

  Переглядів

 • 1598

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Майнові права інтелектуальної власності на сорт рослин, породу тварин, засвідчені патентом, є чинними з дати, наступної за датою їх державної реєстрації, за умови підтримання чинності таких прав відповідно до закону.

  2. Законом можуть бути встановлені умови тимчасової чинності майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин, породу тварин до набрання ними чинності відповідно до частини першої цієї статті.

  3. Строк чинності виключних майнових прав інтелектуальної власності на породу тварин закінчується в останній день тридцятого року, що відліковується після року державної реєстрації таких прав.

  4. Строк чинності виключних майнових прав інтелектуальної власності на сорт рослин встановлюється законом.

  {Стаття 488 в редакції Закону № 2763-IX від 16.11.2022 }

  Попередня

  495/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст