Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 168. Правові форми участі Автономної Республіки Крим у цивільних відносинах Стаття 168. Правові форми участі Автономної Респуб...

Стаття 168. Правові форми участі Автономної Республіки Крим у цивільних відносинах

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1717

  Переглядів

 • 1717

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Автономна Республіка Крим діє у цивільних відносинах на рівних правах з іншими учасниками цих відносин.

  2. Автономна Республіка Крим може створювати юридичні особи публічного права (навчальні заклади тощо) у випадках та в порядку, встановлених Конституцією України та законом.

  3. Автономна Республіка Крим може створювати юридичні особи приватного права (підприємницькі товариства тощо), брати участь в їх діяльності на загальних підставах, якщо інше не встановлено законом.

  Попередня

  174/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст