Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 173. Представники держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад Стаття 173. Представники держави, Автономної Респу...

Стаття 173. Представники держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1498

  Переглядів

 • 1498

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У випадках і в порядку, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, від імені держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад за спеціальними дорученнями можуть виступати фізичні та юридичні особи, органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим та органи місцевого самоврядування.

  Попередня

  179/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст