Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 178. Оборотоздатність об'єктів цивільних прав Стаття 178. Оборотоздатність об'єктів цивільних пр...

Стаття 178. Оборотоздатність об'єктів цивільних прав

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4923

  Переглядів

 • 4923

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Об'єкти цивільних прав можуть вільно відчужуватися або переходити від однієї особи до іншої в порядку правонаступництва чи спадкування або іншим чином, якщо вони не вилучені з цивільного обороту, або не обмежені в обороті, або не є невід'ємними від фізичної чи юридичної особи.

  2. Види об’єктів цивільних прав, перебування яких у цивільному обороті не допускається (об’єкти, вилучені з цивільного обороту) або перебування яких у цивільному обороті допускається за спеціальним дозволом (об’єкти, обмежено оборотоздатні), а також види об’єктів цивільних прав, що можуть належати лише певним учасникам обороту, встановлюються законом.

  {Частина друга статті 178 в редакції Закону № 3320-IX від 10.08.2023 }

  3. Особливості оборотоздатності об’єктів незавершеного будівництва, майбутніх об’єктів нерухомості встановлюються законом.

  {Статтю 178 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2518-IX від 15.08.2022 }

  Попередня

  184/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст