Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1026. Право комісіонера на відмову від договору комісії Стаття 1026. Право комісіонера на відмову від дого...

Стаття 1026. Право комісіонера на відмову від договору комісії

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1537

  Переглядів

 • 1537

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Комісіонер має право відмовитися від договору комісії лише тоді, коли строк не встановлений договором. Комісіонер повинен повідомити комітента про відмову від договору не пізніше ніж за тридцять днів.

  Комісіонер, який відмовився від договору комісії, повинен вжити заходів, необхідних для збереження майна комітента.

  2. У разі відмови комісіонера від договору комісії комітент повинен розпорядитися своїм майном, яке є у комісіонера, протягом п'ятнадцяти днів від дня отримання повідомлення про відмову комісіонера від договору. У разі невиконання комітентом цього обов'язку комісіонер має право передати це майно на зберігання за рахунок комітента або продати майно за найвигіднішою для комітента ціною.

  Попередня

  1051/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст