Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 293. Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля Стаття 293. Право на безпечне для життя і здоров'я...

Стаття 293. Право на безпечне для життя і здоров'я довкілля

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2901

  Переглядів

 • 2901

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Фізична особа має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля, право на достовірну інформацію про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її збирання та поширення.

  2. Діяльність фізичної та юридичної особи, що призводить до нищення, псування, забруднення довкілля, є незаконною. Кожен має право вимагати припинення такої діяльності.

  Діяльність фізичної та юридичної особи, яка завдає шкоди довкіллю, може бути припинена за рішенням суду.

  3. Фізична особа має право на безпечні для неї продукти споживання (харчові продукти та предмети побуту).

  4. Фізична особа має право на належні, безпечні і здорові умови праці, проживання, навчання тощо.

  Попередня

  300/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст