Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 462. Засвідчення набуття права інтелектуальної власності на винахід, корисну модель, промисловий зразок Стаття 462. Засвідчення набуття права інтелектуаль...

Стаття 462. Засвідчення набуття права інтелектуальної власності на винахід, корисну модель, промисловий зразок

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1751

  Переглядів

 • 1751

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право інтелектуальної власності на винахід, корисну модель, промисловий зразок підлягає державній реєстрації, якщо інше не встановлено законом або міжнародним договором, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України. Набуття права інтелектуальної власності на винахід і корисну модель засвідчується патентом, на промисловий зразок - свідоцтвом.

  {Частина перша статті 462 в редакції Закону № 815-IX від 21.07.2020 }

  2. Обсяг правової охорони визначається формулою винаходу, корисної моделі, зображенням промислового зразка.

  {Частина друга статті 462 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

  3. Умови та порядок державної реєстрації права інтелектуальної власності на винахід, корисну модель, промисловий зразок, а також умови та порядок видачі патенту, свідоцтва встановлюються законом.

  {Частина третя статті 462 в редакції Закону № 815-IX від 21.07.2020 }

  Попередня

  469/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст