Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 661. Відповідальність продавця у разі відсудження товару у покупця Стаття 661. Відповідальність продавця у разі відсу...

Стаття 661. Відповідальність продавця у разі відсудження товару у покупця

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2559

  Переглядів

 • 2559

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі вилучення за рішенням суду товару у покупця на користь третьої особи на підставах, що виникли до продажу товару, продавець має відшкодувати покупцеві завдані йому збитки, якщо покупець не знав або не міг знати про наявність цих підстав.

  2. Правочин щодо звільнення продавця від відповідальності або щодо її обмеження у разі витребування товару у покупця третьою особою є нікчемним.

  Попередня

  683/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст