Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 874. Правові наслідки нез'явлення замовника за одержанням роботи Стаття 874. Правові наслідки нез'явлення замовника...

Стаття 874. Правові наслідки нез'явлення замовника за одержанням роботи

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1827

  Переглядів

 • 1827

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі нез'явлення замовника за одержанням виконаної роботи або іншого ухилення замовника від її прийняття підрядник має право, письмово попередивши замовника, зі спливом двох місяців від дня такого попередження продати предмет договору побутового підряду за розумну ціну, а суму виторгу, з вирахуванням усіх належних підрядникові платежів, внести у депозит нотаріуса, нотаріальної контори на ім'я замовника.

  {Частина перша статті 874 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2435-VI від 06.07.2010 }

  2. Підрядник має право у випадках, визначених частиною першою цієї статті, замість продажу предмета договору побутового підряду притримати його або вимагати відшкодування.

  § 3. Будівельний підряд

  Попередня

  899/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст