Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої майну потерпілого Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої...

Стаття 1192. Способи відшкодування шкоди, завданої майну потерпілого

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
Додати в обране

1. Якщо інше не встановлено законом, з урахуванням обставин справи суд за вибором потерпілого може зобов’язати особу, яка завдала шкоди майну, відшкодувати її в натурі (передати річ того ж роду і такої ж якості, полагодити пошкоджену річ тощо) або відшкодувати завдані збитки у повному обсязі.

{Абзац перший частини першої статті 1192 в редакції Закону № 590-IX від 13.05.2020 }

Розмір збитків, що підлягають відшкодуванню потерпілому, визначається відповідно до реальної вартості втраченого майна на момент розгляду справи або виконання робіт, необхідних для відновлення пошкодженої речі.

Попередня

1223/1341

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст