Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1142. Відмова учасника від подальшої участі в договорі простого товариства та розірвання договору Стаття 1142. Відмова учасника від подальшої участі...

Стаття 1142. Відмова учасника від подальшої участі в договорі простого товариства та розірвання договору

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1805

  Переглядів

 • 1805

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Учасник може зробити заяву про відмову від подальшої участі у безстроковому договорі простого товариства не пізніш як за три місяці до виходу з договору.

  Умова про обмеження права на відмову від безстрокового договору простого товариства є нікчемною.

  2. Учасник договору простого товариства, укладеного на визначений строк, або договору, у якому досягнення мети визначено як скасувальна умова, має право вимагати розірвання договору у відносинах з іншими учасниками через поважну причину з відшкодуванням іншим учасникам реальних збитків, завданих розірванням договору.

  Попередня

  1173/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст