Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 461. Придатність промислового зразка для набуття права інтелектуальної власності на нього Стаття 461. Придатність промислового зразка для на...

Стаття 461. Придатність промислового зразка для набуття права інтелектуальної власності на нього

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1845

  Переглядів

 • 1845

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Промисловий зразок вважається придатним для набуття права інтелектуальної власності на нього, якщо він, відповідно до закону, є новим і має індивідуальний характер.

  {Частина перша статті 461 із змінами, внесеними згідно із Законом № 815-IX від 21.07.2020 }

  2. Промисловим зразком може бути зовнішній вигляд виробу або його частини, що визначається, зокрема, лініями, контурами, кольором, формою, текстурою та/або матеріалом виробу, та/або його оздобленням.

  {Частина друга статті 461 в редакції Закону № 815-IX від 21.07.2020 }

  Попередня

  468/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст