Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 925. Пред'явлення претензій і позовів, що випливають із договору перевезення Стаття 925. Пред'явлення претензій і позовів, що в...

Стаття 925. Пред'явлення претензій і позовів, що випливають із договору перевезення

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3389

  Переглядів

 • 3389

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. До пред'явлення перевізникові позову, що випливає із договору перевезення вантажу, пошти можливим є пред'явлення йому претензії у порядку, встановленому законом, транспортними кодексами (статутами).

  {Частина перша статті 925 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2705-IV від 23.06.2005 }

  2. Позов до перевізника може бути пред'явлений відправником вантажу або його одержувачем у разі повної або часткової відмови перевізника задовольнити претензію або неодержання від перевізника відповіді у місячний строк.

  3. До вимог, що випливають із договору перевезення вантажу, пошти, застосовується позовна давність в один рік з моменту, що визначається відповідно до транспортних кодексів (статутів).

  Попередня

  950/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст