Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 89. Державна реєстрація юридичної особи

Стаття 89. Державна реєстрація юридичної особи

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1969

  Переглядів

 • 1969

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Юридична особа підлягає державній реєстрації у порядку, встановленому законом. Дані державної реєстрації включаються до єдиного державного реєстру, відкритого для загального ознайомлення.

  2. Підстави для відмови у проведенні державної реєстрації юридичної особи встановлюються законом. Відмова у проведенні державної реєстрації юридичної особи з інших підстав, ніж встановлені законом, не допускається.

  {Частина друга статті 89 в редакції Закону № 642-VII від 10.10.2013 }

  3. Відмова у державній реєстрації, а також зволікання з її проведенням можуть бути оскаржені до суду.

  4. До єдиного державного реєстру вносяться відомості про організаційно-правову форму юридичної особи, її найменування, місцезнаходження, органи управління, філії та представництва, мету установи, а також інші відомості, встановлені законом.

  5. Зміни до установчих документів юридичної особи, які стосуються відомостей, включених до єдиного державного реєстру, набирають чинності для третіх осіб з дня їх державної реєстрації. Юридичні особи та їх учасники не мають права посилатися на відсутність державної реєстрації таких змін у відносинах із третіми особами, які діяли з урахуванням цих змін.

  {Частина п'ята статті 89 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2555-VI від 23.09.2010 }

  Попередня

  91/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст