Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1131. Форма та умови договору про спільну діяльність Стаття 1131. Форма та умови договору про спільну д...

Стаття 1131. Форма та умови договору про спільну діяльність

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1338

  Переглядів

 • 1338

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договір про спільну діяльність укладається у письмовій формі.

  2. Умови договору про спільну діяльність, у тому числі координація спільних дій учасників або ведення їхніх спільних справ, правовий статус виділеного для спільної діяльності майна, покриття витрат та збитків учасників, їх участь у результатах спільних дій та інші умови визначаються за домовленістю сторін, якщо інше не встановлено законом про окремі види спільної діяльності.

  § 2. Просте товариство

  Попередня

  1162/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст