Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1182. Відшкодування шкоди, завданої кількома неповнолітніми особами Стаття 1182. Відшкодування шкоди, завданої кільком...

Стаття 1182. Відшкодування шкоди, завданої кількома неповнолітніми особами

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1924

  Переглядів

 • 1924

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Шкода, завдана спільними діями кількох неповнолітніх осіб, відшкодовується ними у частці, яка визначається за домовленістю між ними або за рішенням суду.

  2. Якщо в момент завдання шкоди кількома неповнолітніми особами одна з них перебувала в закладі, який за законом здійснює щодо неї функції піклувальника, цей заклад відшкодовує завдану шкоду у частці, яка визначається за рішенням суду.

  Попередня

  1213/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст