Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 460. Придатність корисної моделі для набуття права інтелектуальної власності на неї Стаття 460. Придатність корисної моделі для набутт...

Стаття 460. Придатність корисної моделі для набуття права інтелектуальної власності на неї

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1501

  Переглядів

 • 1501

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Корисна модель вважається придатною для набуття права інтелектуальної власності на неї, якщо вона, відповідно до закону, є новою і придатною для промислового використання.

  2. Об’єктом корисної моделі може бути пристрій або процес у будь-якій сфері технології.

  {Частина друга статті 460 в редакції Закону № 816-IX від 21.07.2020 }

  3. Законом можуть бути встановлені продукти та процеси, які не є придатними для набуття права інтелектуальної власності на них відповідно до цієї статті.

  Попередня

  467/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст