Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1228. Спадкування права на вклад у банку (фінансовій установі) Стаття 1228. Спадкування права на вклад у банку (ф...

Стаття 1228. Спадкування права на вклад у банку (фінансовій установі)

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1818

  Переглядів

 • 1818

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Вкладник має право розпорядитися правом на вклад у банку (фінансовій установі) на випадок своєї смерті, склавши заповіт або зробивши відповідне розпорядження банку (фінансовій установі).

  2. Право на вклад входить до складу спадщини незалежно від способу розпорядження ним.

  3. Заповіт, складений після того, як було зроблене розпорядження банку (фінансовій установі), повністю або частково скасовує його, якщо у заповіті змінено особу, до якої має перейти право на вклад, або якщо заповіт стосується усього майна спадкодавця.

  Попередня

  1260/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст