Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 158. Дивіденди акціонерного товариства

Стаття 158. Дивіденди акціонерного товариства

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1609

  Переглядів

 • 1609

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Акціонерне товариство може виплачувати акціонерам частину свого чистого прибутку з розрахунку на одну належну їм акцію певного типу та/або класу. Порядок виплати дивідендів визначається законом та статутом акціонерного товариства.

  2. Законом можуть встановлюватися випадки, у яких акціонерне товариство не має права приймати рішення про виплату дивідендів та/або здійснювати їх виплату.

  {Стаття 158 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3480-IV від 23.02.2006 ; в редакції Закону № 2465-IX від 27.07.2022 }

  Попередня

  164/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст