Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 409. Права та обов'язки власника земельної ділянки, наданої у користування для сільськогосподарських потреб Стаття 409. Права та обов'язки власника земельної ...

Стаття 409. Права та обов'язки власника земельної ділянки, наданої у користування для сільськогосподарських потреб

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1375

  Переглядів

 • 1375

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Власник земельної ділянки має право вимагати від землекористувача використання її за призначенням, встановленим у договорі.

  2. Власник земельної ділянки має право на одержання плати за користування нею. Розмір плати, її форма, умови, порядок та строки її виплати встановлюються договором.

  3. Власник земельної ділянки зобов'язаний не перешкоджати землекористувачеві у здійсненні його прав.

  Попередня

  416/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст