Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1119. Договір комерційної субконцесії

Стаття 1119. Договір комерційної субконцесії

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1591

  Переглядів

 • 1591

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У випадках, передбачених договором комерційної концесії, користувач може укласти договір комерційної субконцесії, за яким він надає іншій особі (субкористувачу) право користування наданим йому правоволодільцем комплексом прав або частиною комплексу прав на умовах, погоджених із правоволодільцем або визначених договором комерційної концесії.

  2. До договору комерційної субконцесії застосовуються положення про договір комерційної концесії, встановлені цим Кодексом або іншим законом, якщо інше не випливає з особливостей субконцесії.

  3. Користувач та субкористувач відповідають перед правоволодільцем за завдану йому шкоду солідарно.

  4. Визнання недійсним договору комерційної концесії має наслідком недійсність договору комерційної субконцесії.

  Попередня

  1150/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст