Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 664. Момент виконання обов'язку продавця передати товар Стаття 664. Момент виконання обов'язку продавця пе...

Стаття 664. Момент виконання обов'язку продавця передати товар

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3105

  Переглядів

 • 3105

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Обов'язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент:

  1) вручення товару покупцеві, якщо договором встановлений обов'язок продавця доставити товар;

  2) надання товару в розпорядження покупця, якщо товар має бути переданий покупцеві за місцезнаходженням товару.

  Договором купівлі-продажу може бути встановлений інший момент виконання продавцем обов'язку передати товар.

  Товар вважається наданим у розпорядження покупця, якщо у строк, встановлений договором, він готовий до передання покупцеві у належному місці і покупець поінформований про це. Готовий до передання товар повинен бути відповідним чином ідентифікований для цілей цього договору, зокрема шляхом маркування.

  2. Якщо з договору купівлі-продажу не випливає обов'язок продавця доставити товар або передати товар у його місцезнаходженні, обов'язок продавця передати товар покупцеві вважається виконаним у момент здачі товару перевізникові або організації зв'язку для доставки покупцеві.

  Попередня

  686/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст