Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару у покупця Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару ...

Стаття 681-1. Правові наслідки відкликання товару у покупця

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1527

  Переглядів

 • 1527

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. У разі якщо виготовлювач товару відповідно до закону відкликає його у покупця, покупець має право вимагати від продавця або виготовлювача за своїм вибором:

  1) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

  2) повернення сплаченої за товар грошової суми;

  3) заміни товару на такий самий товар або на аналогічний товар з числа наявних у продавця (виготовлювача).

  2. Сплачена за товар грошова сума, що підлягає поверненню покупцеві у разі відкликання товару, визначається виходячи з ціни такого товару на час відкликання, а в разі зниження ціни - виходячи з ціни товару на час його придбання покупцем.

  3. Виготовлювач повертає покупцеві грошову суму, сплачену ним за товар, у момент фактичного повернення покупцем такого товару виготовлювачу чи іншій особі, уповноваженій виготовлювачем, або в інший строк за домовленістю з покупцем.

  4. До відносин, пов'язаних з правовими наслідками відкликання товару у покупця, не врегульованих цією статтею, застосовуються положення цього параграфа та законодавства про захист прав споживачів.

  {Кодекс доповнено статтею 681 - 1 згідно із Законом № 2735-VI від 02.12.2010 }

  Попередня

  704/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст