Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 817. Право наймача та осіб, які постійно проживають разом з ним, на вселення інших осіб у житло Стаття 817. Право наймача та осіб, які постійно пр...

Стаття 817. Право наймача та осіб, які постійно проживають разом з ним, на вселення інших осіб у житло

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1873

  Переглядів

 • 1873

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Наймач та особи, які постійно проживають разом з ним, мають право за їхньою взаємною згодою та за згодою наймодавця вселити у житло інших осіб для постійного проживання у ньому.

  2. Особи, які вселилися у житло відповідно до частини першої цієї статті, набувають рівних з іншими особами прав володіння та користування житлом, якщо інше не було передбачено при їх вселенні.

  {Частина друга статті 817 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1201-IX від 04.02.2021 }

  Попередня

  842/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст