Стаття 834. Розірвання договору позички

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2965

  Переглядів

 • 2965

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Користувач має право повернути річ, передану йому у користування, в будь-який час до спливу строку договору. Якщо річ потребує особливого догляду або зберігання, користувач зобов'язаний повідомити позичкодавця про відмову від договору (позички) не пізніш як за сім днів до повернення речі.

  2. Позичкодавець має право вимагати розірвання договору і повернення речі у разі, якщо:

  1) у зв'язку з непередбаченими обставинами річ стала потрібною йому самому;

  2) користування річчю не відповідає її призначенню та умовам договору;

  3) річ самочинно передана у користування іншій особі;

  4) в результаті недбалого поводження з річчю вона може бути знищена або пошкоджена.

  3. Особа, яка стала власником речі, переданої у користування, має право вимагати розірвання договору, який укладено без визначення строку. Про розірвання договору користувач має бути повідомлений заздалегідь, у строк, що відповідає меті позички.

  Попередня

  859/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст