Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1062. Внесення грошових коштів на рахунок вкладника іншою особою Стаття 1062. Внесення грошових коштів на рахунок в...

Стаття 1062. Внесення грошових коштів на рахунок вкладника іншою особою

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1305

  Переглядів

 • 1305

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. На рахунок за банківським вкладом зараховуються грошові кошти, які надійшли до банку на ім'я вкладника від іншої особи, якщо договором банківського вкладу не передбачено інше. При цьому вважається, що вкладник погодився на одержання грошових коштів від іншої особи, надавши їй необхідні дані про рахунок за вкладом.

  2. Кошти, помилково зараховані на рахунок вкладника, підлягають поверненню відповідно до статті 388 цього Кодексу.

  Попередня

  1089/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст