Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 740. Право одержувача безстрокової ренти на розірвання договору ренти Стаття 740. Право одержувача безстрокової ренти на...

Стаття 740. Право одержувача безстрокової ренти на розірвання договору ренти

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2947

  Переглядів

 • 2947

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Одержувач безстрокової ренти має право вимагати розірвання договору ренти у разі, якщо:

  1) платник безстрокової ренти прострочив її виплату більш як на один рік;

  2) платник безстрокової ренти порушив свої зобов'язання щодо забезпечення виплати ренти;

  3) платник безстрокової ренти визнаний неплатоспроможним або виникли інші обставини, які явно свідчать про неможливість виплати ним ренти у розмірі і в строки, що встановлені договором.

  2. Одержувач безстрокової ренти має право вимагати розірвання договору ренти також в інших випадках, встановлених договором ренти.

  Попередня

  763/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст