Стаття 1029. Договір управління майном

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2998

  Переглядів

 • 2998

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За договором управління майном одна сторона (установник управління) передає другій стороні (управителеві) на певний строк майно в управління, а друга сторона зобов'язується за плату здійснювати від свого імені управління цим майном в інтересах установника управління або вказаної ним особи (вигодонабувача).

  2. Договір управління майном може засвідчувати виникнення в управителя права довірчої власності на отримане в управління майно.

  Довірча власність на отримане в управління нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва, майбутній об’єкт нерухомості виникає з моменту її державної реєстрації у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

  {Частину другу статті 1029 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 2518-IX від 15.08.2022 }

  Законом чи договором управління майном можуть бути передбачені обмеження права довірчої власності управителя.

  {Стаття 1029 із змінами, внесеними згідно із Законом № 980-IV від 19.06.2003 }

  Попередня

  1054/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст