Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1300. Внесення змін до свідоцтва про право на спадщину Стаття 1300. Внесення змін до свідоцтва про право ...

Стаття 1300. Внесення змін до свідоцтва про право на спадщину

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1088

  Переглядів

 • 1088

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. За згодою всіх спадкоємців, які прийняли спадщину, нотаріус або в сільських населених пунктах - уповноважена на це посадова особа відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини може внести зміни до свідоцтва про право на спадщину.

  {Частина перша статті 1300 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1709-VII від 20.10.2014 }

  2. На вимогу одного із спадкоємців за рішенням суду можуть бути внесені зміни до свідоцтва про право на спадщину.

  3. У випадках, встановлених частинами першою і другою цієї статті, нотаріус видає спадкоємцям нові свідоцтва про право на спадщину.

  Попередня

  1333/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст