Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1306. Особливості спадкового договору з участю подружжя Стаття 1306. Особливості спадкового договору з уча...

Стаття 1306. Особливості спадкового договору з участю подружжя

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1266

  Переглядів

 • 1266

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Предметом спадкового договору може бути майно, яке належить подружжю на праві спільної сумісної власності, а також майно, яке є особистою власністю будь-кого з подружжя.

  2. Спадковим договором може бути встановлено, що в разі смерті одного з подружжя спадщина переходить до другого, а в разі смерті другого з подружжя його майно переходить до набувача за договором.

  Попередня

  1339/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст