Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 414. Права та обов'язки власника земельної ділянки, наданої для забудови Стаття 414. Права та обов'язки власника земельної ...

Стаття 414. Права та обов'язки власника земельної ділянки, наданої для забудови

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1669

  Переглядів

 • 1669

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Власник земельної ділянки, наданої для забудови, має право на одержання плати за користування нею.

  Якщо на земельній ділянці збудовані промислові об'єкти, договором може бути передбачено право власника земельної ділянки на одержання частки від доходу землекористувача.

  2. Власник земельної ділянки має право володіти, користуватися нею в обсязі, встановленому договором із землекористувачем.

  Перехід права власності на земельну ділянку до іншої особи не впливає на обсяг права власника будівлі (споруди) щодо користування земельною ділянкою.

  Попередня

  421/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст