Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 659. Обов'язок продавця попередити покупця про права третіх осіб на товар Стаття 659. Обов'язок продавця попередити покупця ...

Стаття 659. Обов'язок продавця попередити покупця про права третіх осіб на товар

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2909

  Переглядів

 • 2909

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Продавець зобов'язаний попередити покупця про всі права третіх осіб на товар, що продається (права наймача, право застави, право довічного користування тощо). У разі невиконання цієї вимоги покупець має право вимагати зниження ціни або розірвання договору купівлі-продажу, якщо він не знав і не міг знати про права третіх осіб на товар.

  Попередня

  681/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст