Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 385. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку Стаття 385. Об’єднання співвласників багатоквартир...

Стаття 385. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1532

  Переглядів

 • 1532

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку (будинках) для забезпечення експлуатації такого будинку (будинків), користування квартирами та нежитловими приміщеннями та управління, утримання і використання спільного майна багатоквартирного будинку (будинків) можуть створювати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (будинків).

  Таке об’єднання є юридичною особою, що створюється та діє відповідно до закону та статуту.

  2. Об'єднання власників квартир, житлових будинків є юридичною особою, яка створюється та діє відповідно до статуту та закону.

  {Стаття 385 в редакції Закону № 417-VIII від 14.05.2015 }

  Попередня

  392/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст