Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 50. Право фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності Стаття 50. Право фізичної особи на здійснення підп...

Стаття 50. Право фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2429

  Переглядів

 • 2429

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право на здійснення підприємницької діяльності, яку не заборонено законом, має фізична особа з повною цивільною дієздатністю.

  Обмеження права фізичної особи на здійснення підприємницької діяльності встановлюються Конституцією України та законом.

  2. Фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом.

  Інформація про державну реєстрацію фізичних осіб - підприємців є відкритою.

  3. Якщо особа розпочала підприємницьку діяльність без державної реєстрації, уклавши відповідні договори, вона не має права оспорювати ці договори на тій підставі, що вона не є підприємцем.

  Попередня

  51/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст