Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 697. Збереження права власності за продавцем Стаття 697. Збереження права власності за продавце...

Стаття 697. Збереження права власності за продавцем

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1935

  Переглядів

 • 1935

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Договором може бути встановлено, що право власності на переданий покупцеві товар зберігається за продавцем до оплати товару або настання інших обставин. У цьому разі покупець не має права до переходу до нього права власності розпоряджатися товаром, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає із призначення та властивостей товару.

  2. Якщо покупець прострочив оплату товару, продавець має право вимагати від нього повернення товару.

  Продавець має право вимагати від покупця повернення товару також у разі ненастання обставин, за яких право власності на товар мало перейти до покупця.

  § 2. Роздрібна купівля-продаж

  Попередня

  720/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст