Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 413. Підстави виникнення права користування чужою земельною ділянкою для забудови Стаття 413. Підстави виникнення права користування...

Стаття 413. Підстави виникнення права користування чужою земельною ділянкою для забудови

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 4345

  Переглядів

 • 4345

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Власник земельної ділянки має право надати її в користування іншій особі для будівництва промислових, побутових, соціально-культурних, житлових та інших споруд і будівель (суперфіцій). Таке право виникає на підставі договору або заповіту.

  2. Право користування земельною ділянкою, наданою для забудови, може відчужуватися або передаватися землекористувачем у порядку спадкування, крім випадків, передбачених частиною третьою цієї статті.

  3. Право користування земельною ділянкою державної або комунальної власності для забудови не може бути відчужено її землекористувачем іншим особам (крім випадків переходу права власності на будівлі та споруди, що розміщені на такій земельній ділянці), внесено до статутного фонду, передано у заставу.

  4. Право користування чужою земельною ділянкою для забудови може бути встановлено на визначений або на невизначений строк, крім випадків, передбачених частиною п'ятою цієї статті.

  5. Строк користування земельною ділянкою державної чи комунальної власності для забудови не може перевищувати 50 років.

  {Текст статті 413 в редакції Закону № 509-VI від 16.09.2008 }

  Попередня

  420/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст