Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1021. Обов'язок комісіонера зберігати майно комітента Стаття 1021. Обов'язок комісіонера зберігати майно...

Стаття 1021. Обов'язок комісіонера зберігати майно комітента

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1710

  Переглядів

 • 1710

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Комісіонер відповідає перед комітентом за втрату, недостачу або пошкодження майна комітента.

  2. Якщо при прийнятті комісіонером майна, що надійшло від комітента, або майна, що надійшло для комітента, будуть виявлені недостача або пошкодження, а також у разі завдання шкоди майну комітента комісіонер повинен негайно повідомити про це комітента і вжити заходів щодо охорони його прав та інтересів.

  3. Комісіонер, який не застрахував майно комітента, відповідає за втрату, недостачу, пошкодження майна комітента, якщо він був зобов'язаний застрахувати майно за рахунок комітента відповідно до договору або звичаїв ділового обороту.

  Попередня

  1046/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст