Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 724. Одностороння відмова від договору дарування з обов'язком передати дарунок у майбутньому Стаття 724. Одностороння відмова від договору дару...

Стаття 724. Одностороння відмова від договору дарування з обов'язком передати дарунок у майбутньому

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 3128

  Переглядів

 • 3128

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Дарувальник має право відмовитися від передання дарунка у майбутньому, якщо після укладення договору його майновий стан істотно погіршився.

  2. Обдаровуваний має право у будь-який час до прийняття дарунка на підставі договору дарування з обов'язком передати дарунок у майбутньому відмовитися від нього.

  Попередня

  747/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст