Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 1147. Зміна умов публічної обіцянки винагороди Стаття 1147. Зміна умов публічної обіцянки винагор...

Стаття 1147. Зміна умов публічної обіцянки винагороди

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1416

  Переглядів

 • 1416

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Особа, яка публічно обіцяла винагороду, має право змінити завдання та умови надання винагороди.

  2. Особа, яка приступила до виконання завдання, має право вимагати відшкодування збитків, завданих їй у зв'язку із зміною завдання.

  3. Якщо у зв'язку зі зміною умов надання винагороди виконання завдання втратило інтерес для особи, яка приступила до його виконання до зміни умов, ця особа має право на відшкодування понесених нею витрат.

  Попередня

  1178/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст