Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 686. Правові наслідки передання товару з порушенням вимоги про тару та (або) упаковку Стаття 686. Правові наслідки передання товару з по...

Стаття 686. Правові наслідки передання товару з порушенням вимоги про тару та (або) упаковку

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1410

  Переглядів

 • 1410

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо продавець передав покупцеві товар без тари та (або) упаковки чи в неналежних тарі та (або) упаковці, покупець має право вимагати від продавця передання товару у належних тарі та (або) упаковці або заміни неналежних тари та (або) упаковки, якщо інше не випливає із суті зобов'язання чи характеру товару, або пред'явити до нього інші вимоги, що випливають із передання товару неналежної якості (стаття 678 цього Кодексу).

  Попередня

  709/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст