Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 371. Звернення стягнення на частку майна, що є у спільній сумісній власності Стаття 371. Звернення стягнення на частку майна, щ...

Стаття 371. Звернення стягнення на частку майна, що є у спільній сумісній власності

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2014

  Переглядів

 • 2014

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Кредитор співвласника майна, що є у спільній сумісній власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може бути звернене стягнення, може пред'явити позов про виділ частки із спільного майна в натурі для звернення стягнення на неї, крім випадків, установлених законом.

  {Частина перша статті 371 із змінами, внесеними згідно із Законом № 417-VIII від 14.05.2015 }

  2. Виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності, для звернення стягнення на неї здійснюється у порядку, встановленому статтею 366 цього Кодексу.

  Попередня

  378/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст