Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 176. Розмежування відповідальності за зобов'язаннями держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад та створених ними юридичних осіб Стаття 176. Розмежування відповідальності за зобов...

Стаття 176. Розмежування відповідальності за зобов'язаннями держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад та створених ними юридичних осіб

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 2314

  Переглядів

 • 2314

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Держава, Автономна Республіка Крим, територіальні громади не відповідають за зобов'язаннями створених ними юридичних осіб, крім випадків, встановлених законом.

  2. Юридичні особи, створені державою, Автономною Республікою Крим, територіальними громадами, не відповідають за зобов'язаннями відповідно держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад.

  3. Держава не відповідає за зобов'язаннями Автономної Республіки Крим і територіальних громад.

  4. Автономна Республіка Крим не відповідає за зобов'язаннями держави і територіальних громад.

  5. Територіальна громада не відповідає за зобов'язаннями держави, Автономної Республіки Крим та інших територіальних громад.

  Розділ III
  ОБ'ЄКТИ ЦИВІЛЬНИХ ПРАВ

  Попередня

  182/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст