Головна Сервіси для юристів ... Закони Цивільний кодекс України Стаття 54. Управління майном, що використовується у підприємницькій діяльності, органом опіки та піклування Стаття 54. Управління майном, що використовується ...

Стаття 54. Управління майном, що використовується у підприємницькій діяльності, органом опіки та піклування

Цивільний кодекс України (ЗМІСТ) Інши кодекси
 • 1796

  Переглядів

 • 1796

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Якщо фізична особа - підприємець визнана безвісно відсутньою, недієздатною чи її цивільна дієздатність обмежена або якщо власником майна, яке використовувалося у підприємницькій діяльності, стала неповнолітня чи малолітня особа, орган опіки та піклування може призначити управителя цього майна.

  Орган опіки та піклування укладає з управителем договір про управління цим майном.

  2. При здійсненні повноважень щодо управління майном управитель діє від свого імені в інтересах особи, яка є власником майна.

  3. У договорі про управління майном встановлюються права та обов'язки управителя.

  Орган опіки та піклування здійснює контроль за діяльністю управителя майном відповідно до правил про контроль за діяльністю опікуна і піклувальника.

  4. Договір про управління майном припиняється, якщо відпали обставини, на підставі яких він був укладений.

  Попередня

  56/1341

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст